VFFOTO ND 64x GS 82 mm

Typ
šedé (ND)

• , zakoupeno v VK Foto

• vffoto je český výrobce kvalitních filtrů
    • nd64 je vhodný pro focení v lese, při západu (východu) slunce, prostě v místech s horším světlem
    • kvalita
    • zpracování

Český výrobce VFFoto kvalitních filtrů pro foťáky.

• Podporuji českého výrobce
    • Zjevně kvalitní zboží, precizně zpracované.
    • Vyníkající optické vlastnosti - používám při natáčení videa

Jsem spokojen s kvalitou a zpracovnáním. Cena je také rozumná. Malinko jsem měl problém s povolením filtru i když jsem ho moc nenutáhl, ale nanamazal grafitovou tužkou, kterou jsem dostal jako bonus. Povolovací kleště nefungují a kloužou, nakonc jsem to povolil rukou. Hned jsem pak všechyn závity důkladně promazal. Objednal jsem na doporučení i trasportní kroužky aby filtr přežil náročnou přepravu a jsem za to rád. Za mě sto bodů a doporučuji.

• skvělá kvalita

Značka
Průměr
82 mm
Typ
šedé (ND)

Neutral density filtr (ND) - neutrální šedý filtr slouží k redukci světla všech vlnových délek nebo barev. Použitím ND filtru může fotograf měnit ( prodlužovat ) expoziční čas a měnit velikost clony dle svých priorit. Díky použití šedého filtru máme větší kontrolu nad délkou expozice i při extrémních podmínkách ( moře, hory, sníh atd.).

Levné neutrální šedé filtry však neredukují intenzitu světla všech vlnových délek stejnoměrně, což u těchto neutrálních šedých filtrů může způsobovat barevné vady snímku.

Nová řada ND digitálních filtrů značky VFFOTO je profesionální high-endový produkt za rozumnou cenu, navržený v České republice a vyráběný v Číně.

Filtry této série jsou vybaveny novými 3+3 nanovrstvami s nejpokročilejšími funkcemi: speciální tvrdou ochranu - tato vrstva chrání povrch filtru i v nennáročnějších podmínkách před poškrabáním, vrstvou, která odpuzuje vodu a olej - skvrny od vody a mastnoty stačí jednoduše setřít, ochranou proti ušpinění a nečistotám - udržuje povrch skla bez prachu a nečistot, pokud i přesto dojde k zašpinění , údržba je velmi jednoduchá.

Použití špičkových materiálů: k výrobě všech filtrů této série je použito prvotřídní optické sklo

ND filtry této série jsou speciálně určeny pro digitální fotoaparáty. Vzhledem k výšce rámečku ( 3 mm ) a tloušťce použitého skla ( 0,9 mm) , jsou tyto filtry doporučovány nejen na ultraširoké objektivy ale i pro teleobjektivy.

Porovnání  filtrů  VFFOTO ND 64x :

VFFOTO MC ND 64x (starší verze)

VFFOTO GS ND 64x (poslední verze)  použité sklo  prvotřídní optické sklo  prvotřídní optické sklo  barevný posun  přibližně +600 K  přibližně +100 K  tloušťka skla  1,3 mm +- 0,1mm  0,9 mm +- 0,1 mm  výška rámečku  3,4 mm 3 mm  počet antireflexních vrstev 6+6 7+7  nanovrstvy:      - zvýšená odolnost proti poškrabání ano ano  - voděodolnost ano ano  - zvýšená odolnost proti mastnotě ano ano  - snažší čištění ano ano  váha filtrů 77mm v g  19,57 g  26,46 g  materiál rámečku slitina hliníku mosaz  použití běžné krytky ano ano  přední závit ano ano  prodloužení času o 6 EV 6 EV

Aplikace VFFOTO ND Filtr Kalkulátor

Pro příznivce fotografování dlouhými expozičními časy je k dispozici mobilní aplikace

Pro Android na  Google Play

Pro iOS v  App Store

Funkce:

Možnost nastavení síly ND filtru a standardního expozičního času

Výpočet expozičního času s filtrem

Možnost upravit expoziční čas až o 30%

Grafický a numerický odpočet se signalizací

Denní a noční mód s možností automatického přepínání

• , zakoupeno v VK Foto

• vffoto je český výrobce kvalitních filtrů
    • kvalita
    • zpracování

Český výrobce VFFoto kvalitních filtrů pro foťáky.

• Podporuji českého výrobce
    • Zjevně kvalitní zboží, precizně zpracované.
    • Vyníkající optické vlastnosti - používám při natáčení videa

• skvělá kvalita
  • , zakoupeno v vffoto

• Kvalitně zpracované, snadno se používá, nezakusuje se na objektivu, výsledné foto bez změny barevného podání
    • Výhodou, co oceňuji, je možnost spojit s ochranným pouzdrem a dalšími filtry a tím ušetřit místo
    • Snadno se čistí
    • Nezpůsobuje vinětaci
  • , zakoupeno v vffoto

Jsem s filtrem velmi spokojen a splnil veškeré mé očekávání.

• vysoká kvalita
    • odpovídající cena