Hama UV 58 mm

Hama UV filtr 58mm UV filtr je ideální ochranou objektivu před mechanickým poškozením a prachem. Zabraňuje průniku ultrafialového záření. Rozptýlené ultrafialové záření v...
Garantovaný nákup z JIRNO - STORE & SERVIS

Do 3 dnů • 1 varianta89 Kč100 % • 3 637 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč93 % • 7 725 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč93 % • 1 582 recenzíDalší informace
Do měsíce • 1 varianta49 Kč96 % • 10 694 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 96 866 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 52 793 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Do 3 dnů • Více variant79 Kč97 % • 8 739 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta73 Kč98 % • 11 258 recenzíDalší informace
Info v obchodu89 Kč100 % • 273 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta49 Kč92 % • 511 345 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 61 121 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta110 Kč98 % • 9 063 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 varianta99 Kč98 % • 47 233 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta121 Kč96 % • 1 982 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč92 % • 18 962 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč93 % • 6 149 recenzíDalší informace

Značka
Průměr
58 mm
Typ
UV

• , zakoupeno v PENTA CZ s.r.o.

Klasický UV filtr od Hama mám několik, jelikož mám několik objektivů každý má nasazený UV filtr od průměru 55 - 67 a samozřejmě i jiné filtry jako polariz., atd. tento UV filtr s vyšší obroučkou mi slouží převážně jako ochrana předního členu objektivu, nasadím do něj (našroubuji!) makro blesky MEIKE které jsou umístěny na objektiv přes filtr kruhovou přírubou a blesky jsou tak blíže motivu (brouci, hmyz, květiny, detaily v makru 2:1 až 5:1 (s makro objektivem MP-E 65), takže si chráním objektiv tímto UV filtrem a jinými rozměry (to ve výměně toho či onoho objektivu) před poškozením optiky právě těmito UV filtry.
    Hama filtry které mám jsou ale vždy na každém z mých objektivů a slouží velmi dobře!!! Jsou fajn na zašroubení a pevné a sklo perfektní, nedělá duchy, reflexy, prostě HAMA filtry jsou za svou cenu velmi dobré a ochrání před případným prachem, smetím, vodou, sněhovými vločkami ...hlavně však, chrání optiku kdy by nám bez této ochrany mohla vzniknout na objektivu mnohem vyšší škoda! Tedy, závěrem, filtry jsou fajn, bezva pomocníci do různorodého prostředí, tam kde jsou např jiskry, vysoká prašnost ap. Filtry nakupuji u PENTY.CZ (ale i jiných prodejců), vždy maximááální spokojenost! Děkuji za trpělivost, ale mám rád recenze kde se člověk něco dozví, snad jsem pomohl.

• , zakoupeno v CZC.cz

58 mm
Typ
UV

Hama UV filtr 58mm

Rozptýlené ultrafialové záření v atmosféře způsobuje že se dálky jeví jako namodralé. Tento jev se umocňuje se stoupající nadmořskou výškou. Použitím UV filtru je tento jev výrazně potlačen.

Charakteristika:

Lepší obraz.

Odstraňuje mlžný opar, zvyšuje kontrast.

Ideální ochrana objektivů.

Díky tomuto filtru získáte lepší čistotu a barevné vyvážení fotografií

Ilustrační foto.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v PENTA CZ s.r.o.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Dobrá ochrana skla objektivu

Kvalita, cena.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v CEWE FOTOLAB

Za velmi slušnou cenu, použitelný.

• , zakoupeno v VK Foto

jako ochrana objektivu za tu cenu perfektní

• Kompatibilita
    • Asi není moc co zkazit
    • Ochrání objektiv a nemusí vás tak s**t, když se škrábne tohle sklíčko
  • , zakoupeno v Hamashop.cz

• Jakápak výhoda, UV filtr, no.
  • , zakoupeno v VK Foto

• , zakoupeno v Foto.cz